3 sposoby na większy biust

1 rok ago admin 0

Kobiety określane są mianem płci pięknej. To komplement, który jest wynikiem między innymi tego, że Panie szczególna uwagę przykładają do swojej urody. Jednym z elementów swojego ciała, któremu poświęcają sporo uwagi jest biust.

Marzeniem wielu kobiet jest jędrny, duży biust. Przedstawicielki płci pięknej potrafią naprawdę wiele poświęcić, by ten element urody prezentował się okazale i atrakcyjnie. Chcesz wiedzieć jak poprawić wygląd swojego biustu? Poznaj trzy sprawdzone, naturalne sposoby na duży biust.

 1. Ćwiczenia

  Co prawda piersi zbudowane są głównie z tkanki tłuszczowej, przez co trening nie wpłynie na ich wielkość. Można jednak poddać stymulacji mieśnie klatki piersiowej, co pozwoli na optyczne powiększenie biustu.

  Miseczka stanika nie ulegnie zmianie, ale piersi będą wyglądać na znacznie większe. Ponadto, ćwiczenia mięśni klatki piersiowej ujędrnią oraz podniosą biust ku górze.

 2. Tabletki na powiększanie biustu

  Suplementy diet na większy biust? Do niedawna można było potraktować jako żart. Dzisiejszy przemysł farmaceutyczno-kosmetyczny znalazł jednak recepturę, która faktycznie pozwala powiększyć biust o 1-2 rozmiary dzięki codziennej suplementacji.

  Badania nad produktem ProBreast Plus wykazały zadowolenie u niemal 90% uczestniczek kuracji tym naturalnym suplementem.

 3. Dieta

  Odżywianie ma wpływ na całe ciało, w tym także na biust. Nie trzeba się roztyć, by powiększyć swoje piersi. Dietę należy wzbogacić o produkty bogate w fitoestrogeny, które określa się mianem naturalnych żeńskich hormonów.

  Sezam, soja, siemię lniane – te produkty doskonale wpływają na większy biust. Ponadto, według niektórych badań – wpływ na biust ma również kozieradka.

Należy mieć na uwadze, że efekty mogą być naprawdę różne. Nie należy spodziewać się takich efektów jakie oferuje medycyna estetyczna, bowiem z punktu fizyki ciała są po prostu niemożliwe.

Dla oczekujących zdecydowanie lepszych rezultatów polecamy powiększanie piersi własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym. To zdecydowanie mniej inwazyjne metody, aniżeli wszczepianie implantów piersiowych.